RUBY

CSGO Wallhack Nedir ?

Wallhack özelliği, CS:GO hilesi kullanan bütün oyuncular için vazgeçilmez bir özelliktir. Wallhack özelliğinin bu kadar vazgeçilmez olmasının sebebi ise rakibinizden sizi çok üstün kılmasıdır. Bu özelliği basit bir dil ile anlatmamız gerekirse şu şekilde yapabiliriz. Normal şartlarda rakiplerinizi nesnelerin arkasındayken göremezsiniz ama Wallhack özelliği açıksa rakiplerinizi her türlü nesnenin arkasından kolaylıkla görebilecek hale gelirsiniz. Wallhack özelliği kendi bünyesinde iki adet varyasyon barındırır. Bunlar glow ve chams varyasyonlarıdır.  

Wallhack Glow Nedir?

Glow kelimesini Türkçeye çevirdiğiniz zaman parıltı sonucu alacaksınızdır. Glow varyasyonu, kullanıcının seçmiş olduğu rengi rakibin dış hatlarına empoze eder.

CSGO Glow

Wallhack Chams Nedir?

Chams kelimesinin Türkçede herhangi bir karşılığı yoktur. Chams varyasyonu, rakibin tamamını kullanıcının seçtiği renge boyar. Chams varyasyonu kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen varyasyondur.

CSGO Chams

Ruby Cheat ile wallhack gibi 70’den fazla özelliğe sahip CS:GO hilesini kolaylıkla satın alıp, hile ile sorunsuz ve ban riski olmayan bir oyun oynamaya başlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın