RUBY

CSGO VACNET Hakkında Her Şey

VACNET Nedir?

Valve’nin birkaç yıl önce geliştirdiği ama günümüzde yeni yeni aktif olan bir koruma sistemidir. VACNET hakkında kısa bir bilgilendirme yapmak gerekirse, oyun içinde yapmış olduğunuz davranışlara istinaden sizi overwatch sistemine ekleyen bir koruma yöntemi. Eğer overwatch sistemi hakkında bir bilginiz yoksa bu yazımızı inceleyebilirsiniz.

VACNET Sistemini Tetikleyen Durumlar

VACNET sistemini tetikleyen birden fazla durum mevcut. Bu durumlara örnek verecek olursak, bunnyhop hilesi. Bunnyhop ile normal oyuncuların erişemeyeceği hızlara erişebileceğiniz için VACNET sistemi sizi otomatik olarak overwatch sistemine ekler. Bir diğer durum ise takım arkadaşlarınıza saldırmanız ve onları engellemeniz. Bu davranışları çok fazla yaparsanız VACNET sistemi sizi otomatik olarak “oyunbozanlık” suçu adı altında overwatch sistemine ekler. Uzun lafın kısası, normal bir oyuncunun yapamayacağı ve yapmayacağı şeyleri yapmanız taktirinde VACNET sistemine yakalanabilirsiniz.

VACNET Sisteminden Nasıl Korunuruz?

VACNET sisteminden korunabilmeniz için “legit” oynayış tarzını benimsemeniz lazım. Legit bir şekilde oynamak için, ayarlar sekmesinde bulunan legit hazır ayarlarımızı kullanabilirsiniz. Unutmayın, legit modun yanında açacağınız en ufak özellik bile sizi legit moddan çıkarır.

VACNET sistemi günümüzde hala verimli bir şekilde çalışamamaktadır. Yine de bazı oyuncular bu sisteme takılabiliyorlar. Bu sistemi etkisiz kılmak için “legit” oynayış tarzını benimsemeniz gerekmektedir.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımız için VACNET sistemi hakkında her şeyi detaylı bir şekilde paylaştık. Yazı hakkında ki görüşlerinizi alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden belirtebilirsiniz. Ruby Cheat herkese iyi oyunlar diler.

Bir cevap yazın