RUBY

CSGO Trigger Bot Nedir

Trigget bot, hile yazılımları için üretilmiş bir özelliktir. En çok tercih edilen özellikler arasında yer almaktadır. Olmazsa olmaz diye tabir edilebilir. Eğer bir hile yazılımında trigger bot özelliği yoksa büyük ihtimalle o hile yazılımı amatör bir yazılımdır. Peki trigger bot nedir? Kullanım amacı nedir? Hadi gelin en çok merak edilen bu soruları cevaplayalım.

CSGO Trigger Bot Nedir

Trigger kelimesini Türkçeye çevirdiğimiz takdirde “Tetikleyici” sonucunu alırız. Oyun içinde bulunan nişangahınız (Crosshair) üzerinden herhangi bir düşman geçtiği an bu özellik yani trigger bot sizin yerinize otomatik olarak ateş eder.

CSGO Trigger Bot Seçenekleri

Trigger bot özelliğinin altında alt özellikler bulunur. Bu özellikler sayesinde trigger botunuzu detaylandırabilirsiniz.

  • Silah Seçimi

Her silah için farklı bir trigger bot detaylandırması yapabilirsiniz.

  • Tuşla Çalıştırma

Trigger bot özelliğini belirlediğiniz herhangi bir tuşa atayabilirsiniz.

  • Friendly Fire

Bu seçenek sayesinde trigger bot özelliğini takım arkadaşlarınız üzerinde de aktif olmasını sağlayabilirsiniz.

  • Flash’ı ve Smoke’u Umursama

Bu seçenek sayesinde flash etkisi altındayken veya düşman smoke bombasının arkasındayken de trigger bot özelliği aktif olur.

  • Scope Açılıyken

Bu seçenek ile dürbünlü silahlarda sadece scope yani dürbün açıkken trigger bot özelliği aktif olur.

  • Hedef Bölge

Özelliğin aktif olacağı bölgeyi seçebilirsiniz. Örnek olarak: Düşmanın sadece Kafa bölgesinde trigger bot çalışsın.

  • Gecikme

Trigger botun kaç milisaniye sonra ateş edeceğini seçebilirsiniz. 30 ms yaparsanız düşmana 30 mili saniye sonra ateş etmeye başlar.

  • Ateş Etme Hızı

Bu özellik sayesinde silahınızın atış hızını yükseltebilirsiniz. Bu sayede düşmana daha seri atış yaparak onu kolayca alt edebilirsiniz.

Bugün siz değerli okurlarımıza trigger bot özelliğinin ne olduğunu detaylı bir şekilde aktardık. Eğer sizde trigget bot özelliğinin olduğu bir CSGO hile yazılımı kullanmak isterseniz Ruby Cheat CSGO Hile yazılımını tercih edebilirsiniz. Ruby Cheat 250’den fazla özellik ile sizi oyunun hakimi yapmaya hazır. Eğer sizde hazırsanız hemen satın alın. Üstelik %100 VAC BAN koruması ile ban yemeye elveda edin.

Bir cevap yazın