RUBY

CSGO Rütbe Sıfırlama

CSGO oyununda 18 adet rütbe bulunmaktadır. En düşük rütbe gümüş bir, en yüksek rütbe ise dünyaca seçkin rütbesidir. Oyuncuların arasında çok fazla rütbe farkı varsa ne yazık ki aynı lobi üzerinden rekabetçi maçlara giremezler. Fakat eğer lobi üzerinde beş adet oyuncu varsa rütbe faktörünün bir önemi kalmaz, oyuna girebilirler. Oyuncuların rütbe sıfırlama nedenleri değişiklik gösterebilir ama bilinen ana sebeplerden biri arkadaşlarının rütbeleri düşük olduğu için onlarla oyun girememeleridir. Tabii bu nedenler değişiklik gösterebilir. Peki CSGO oyununda rütbemizi nasıl sıfırlayabiliriz? Hadi gelin bu konuya bir açıklık getirelim.

CSGO Rütbe Sıfırlama

Oyunda ne yazık ki “rütbe sıfırla” tarzı bir buton yok. Oyunda rütbe sıfırlama işlemi biraz ilkel yöntemler ile yapılabiliyor. Rütbemizi bir anda sıfırlamamız ne yazık ki imkansız. Şimdi birkaç CSGO rütbe sıfırlama işlemini sizlerle paylaşalım.

  • İlk olarak 28 gün rekabetçi maçlara girmezseniz rütbeniz otomatik olarak askıya alınır. Rütbeniz askıya alındıktan sonra rekabetçi maçlara girerek kasıtlı olarak kaybederseniz askıya alınmadan önce ki rütbenizden daha kötü bir rütbeye atanırsınız. İstediğiniz rütbeye kadar bu işlemi tekrarlayabilirsiniz.
  • Bir diğer yöntem ise rekabetçi maçlara girip maçları kaybetmektir, bir süre sonra çok hızlı bir şekilde rütbe düşmeye başlayacaksınız. İstediğiniz rütbeye geldiğinizde bu işlemi sonlandırabilirsiniz.

CSGO oyununda bu yöntemler dışında ne yazık ki başka bir yöntem yok. Eğer bunları yapmak istemiyorsanız yeni bir hesap açıp o hesap ile oynayabilirsiniz. Aksi takdirde bu yöntemleri uygulamak zorundasınız.

Bir cevap yazın