RUBY

CSGO Rekor Kırmaya Devam Ediyor

Counter Strike: Global Offensive oyunu yani CSGO, 2012 yılının 21 Ağustos tarihinde satışa sunulmuş birinci şahıs nişancı türünde bir aksiyon oyunudur. CSGO oyunu 2012 yılında çıkmış olmasına rağmen günümüzde aktifliğini ve popülerliği korumaktadır. Öyle ki, geçtiğimiz nisan ayında kendi eş zamanlı aktif oyuncu rekorunu kırmayı yeniden başardı. Bu rekoru birkaç ay öncede kırmayı başarmıştı. CSGO oyunu geçtiğimiz her gün bünyesine yeni oyuncular katmayı başarıyor.

CSGO Rekor Kırmaya Devam Ediyor

Geçtiğimiz nisan ayında tam tamına 1,305,714 eş zamanlı aktif oyuncu sayısına erişerek kendi rekorunu kırmayı yeniden başardı. Normal şartlarda eski oyunlar aktifliğini yavaş yavaş kaybetmeye başlar ama CSGO oyunu bu durumun tam tersini yaşıyor. Oyun ilk çıktığı yıllarda sadece 30.000 kişi tarafından aktif olarak oynanırken günümüzde bu sayı milyonları bulmuş durumda.

CSGO Neden Bu Kadar Çok Oynanıyor

CSGO oyunun bu kadar çok oynanmasının sebebi, ücretsiz olmasıdır. 2018 yılının son aylarında gelen Danger Zone güncellemesi ile beraber oyun tamamen ücretsiz oldu. Eskiden 24 TL fiyat etiketine sahip olan oyun günümüzde ücretsiz bir şekilde oynanılabilir durumda. Oyunun bu kadar çok aktif oyuncuya sahip olmasının en büyük nedeni tabii ki de ücretsiz olmasıdır.

Bir diğer sebep ise, korona virüsü yüzünden yaşanan durumlar. Korona virüs yüzünden insanlar eve hapis oldukları için, evde yapabilecekleri eğlenceli aktiviteler aramaya başladılar. En eğlenceli ve yapması basit aktivite ise oyun oynamak. CSGO oyunu ise popüler ve yüksek sistem gereksinimi istemeyen oyunlardan biri olduğu için birçok insanın ilk tercihleri arasında yer aldı görüldüğü kadarıyla.

CSGO Oyunun Nasıl Daha İyi Oynarız

CSGO oyunu rekabet oranı en yüksek oyunlardan biridir. Hatta oyunda “Rekabetçi” adına sahip bir oyun modu bile bulunmaktadır. Bu kadar çok rekabete sahip bir oyunda iyi bir rütbeye ve iyi bir oynayışa sahip olmak için uzun bir süre boyunca çalışmanız lazım. Ne dediğinizi duyar gibiyiz. “Bizim o kadar zamanımız yok ki.” Ruby Cheat ile istediğiniz rütbeye kolaylıkla erişebilirsiniz. Ruby içerdiği 250’den fazla özellik ile oyunun hakimi olmanıza olanak sağlıyor. Ruby kullanıcılarına sunduğu üstün koruma yöntemleri ile %100 VAC ban koruması sağlamaktadır. Ruby kullanırken banlanma tarzı bir endişeye yer yok! Eğer sizde Ruby Cheat CS:GO hilesini satın almak istiyorsanız, buraya tıklayın.

Siz değerli okurlarımız için bu yazımızda CSGO rekor kırmaya devam ediyor konusunu ele aldık. Yazı hakkında ki görüşlerinizi alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden belirtebilirsiniz. Ruby Cheat herkese iyi oyunlar diler.

Bir cevap yazın