RUBY

CSGO Radar Hilesi

Counter Strike: Global Offensive yani CSGO oyunu için birçok hile yazılımı ve hile özelliği üretilmiştir. CSGO hileleri arasında oyuncular tarafından oldukça popüler ve aktif bir şekilde kullanılan bazı özellikler mevcuttur. Bu özelliklerden kuşkusuz bir tanesi CSGO radar hilesidir. CSGO radar hilesi oyuncular tarafından oldukça fazla tercih edilen bir özelliktir. CSGO hile kullanmaya yeni başlamış bazı oyuncular bu hile özelliğinin ne işe yaradığını bilmiyor olabilir. Biz bu yazımızda sizler için CSGO radar hilesi hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

CSGO Radar Hilesi

CSGO radar hilesi her hile yazılımında mutlaka olması gereken bir özelliktir. Wallhack kullanmayan oyuncular için oldukça hayat kurtaran bir özelliktir. Bazı hile ile oynayan oyuncular wallhack yüzünden duvarlara bakmaktadır ve bundan çok şikayetçilerdir. Radar hilesi tamda bu noktada devreye giriyor. Oyunda bulunan radar aracılığı ile rakip oyuncunun yerini gösteriyor ve hile ile oynayan oyuncuya avantaj sağlıyor. Bu şekilde hem duvarlara bakmıyorsunuz hem de düşmanın yerini öğrenmiş oluyorsunuz. CSGO radar hilesinin kullanım nedenin en büyük amacı aslında budur. Bazı oyuncular özel sebeplerden dolayı da bu özelliği kullanmayı tercih ediyor olabilirler.

CSGO radar hilesi, normal şartlarda radarda göremeyeceğiniz oyuncuları size göstermektedir. Bu sayede rakip oyuncunun yerini öğrenebilir ve onu kolaylık alt edebilirsiniz. Dediğimiz gibi bu özellik mutlaka her CSGO hilesinde olması gereken bir özelliktir.

Eğer sizde CSGO radar hilesine sahip bir CSGO hile yazılımı kullanmak istiyorsanız Ruby Cheat’i tercih edebilirsiniz. CSGO radar hilesi dahil 300’den fazla hile özelliği mevcuttur. Üstelik %100 VAC BAN koruması sağlayan tek CSGO hile yazılımıdır. Ruby Cheat CSGO hilesini satın almak için tıklayın!

Bu yazımızda siz değerli okurlarımız için CSGO radar hilesi konusunu ele aldık. Yazı hakkında ki görüşlerinizi alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden belirtebilirsiniz. Ruby Cheat herkese iyi oyunlar diler.

Bir cevap yazın