RUBY

CSGO Nasıl Ateş Edilir

Counter Strike: Global Offensive yani CSGO oyunu bir FPS oyunudur. FPS aslında “First person shotter” kelimelerinin kısaltılmış halidir. Türkçede birinci şahıs nişancı diye geçmektedir. Bu tarz bir oyunda düşman ile silahlı bir şekilde savaştığımız için ateş etmek en önemli eylemdir. CSGO oyununa yeni başlamış hatta belki oyun oynamaya yeni başlamış birçok insan bazen nasıl ateş edebileceğini bilemiyor. Aslında ateş etmek en basit ve zahmetsiz eylemdir. Biz bu yazımızda siz değerli okurlarımız için CSGO nasıl ateş edilir konusunu ele alacağız. Hadi gelin bu konuya bir açıklık getirelim.

CSGO Nasıl Ateş Edilir

CSGO’da ateş edebilmek için öncelikle herhangi bir oyun modunda olmamız gerekmektedir. Elimizde bulunan silahı ateşlemek için faremizin sol tıkına basmamız yeterli olacaktır. Ateş etme sistemi her silahta aynıdır.

Eğer siz sol tıka basmanıza rağmen herhangi bir ateş etme durumu olmuyorsa altta ki adımları izleyin.

Oyun içinde bulunan ayarlar sekmesine giriş yapın ve klavye ve fare sekmesine tıklayın. Ardından ateş etme bölümünü bulun ve istediğiniz herhangi bir tuş ile değiştirin. Artık değiştirmiş olduğunuz tuş ile kolaylıkla atış yapabilirsiniz.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımız için “CSGO Nasıl Ateş Edilir” konusunu ele aldık. Yazı hakkında ki görüşlerinizi alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden belirtebilirsiniz. Ruby Cheat herkese iyi oyunlar diler.

Bir cevap yazın