RUBY

CSGO Meta Güncellemesi

Bildiğiniz üzere bugün yani 11 Nisan 2020 yılında oyuna yeni bir güncelleme geldi. Oyuna gelen bu güncelleme ile oyunda bazı önemli şeyler değiştirildi. Ek olarak oyuna yeni bir başlatma seçeneği de geldi. Bu yazımızda oyuna gelmiş olan bu güncellemeyi sizlere detaylı bir şekilde ileteceğiz.

CSGO Meta Güncellemesi

  • M4A1-S silahının oyun içindeki fiyatı düşürüldü. Eski fiyatı 3100 dolar olan silah artık 2900 dolar. Bu değişikliğin sebebi M4A4 silahı ile aynı fiyata satılmasına rağmen M4A4 silahına göre güçsüz olmasıydı. Bu yüzden birçok oyuncu M4A1-S silahını tercih etmiyordu ama yapılan bu değişiklik ile artık daha fazla tercih edilen bir silah olacaktır.
  • SG 553 silahının atış hızı ve atış tutarsızlığı oranları düşürüldü. Silah artık daha yavaş ateş edecek ek olarak mermiler stabil olarak aynı noktaya gitmeyecek. Bu değişikliğin sebebi ise çok güçlü olmasından dolayı oyunda dengesizlik yaratmasıydı.
  • AUG silahında ise dürbünsüz yapılan atışlar öncesine nazaran daha isabetli gidecek.
  • Tec-9 silahında ise ardı ardına yapılan atışlarda ki atış tutarsızlığı oranı düşürüldü. Tec-9 eskisine nazaran daha güçlü bir silah.
  • Desert Eagle silahında ise eskiden zıplayıp yere indiğimizde, ateş ettiğimiz de mermilerimiz çok alakasız yere gidiyordu. Alakasız yerlere gitmemesi için bir süre beklemek zorundaydık, bu süre kısaltıldı.
  • PP-Bizon Silahının zırh delme oranı arttırıldı.
  • Anubis haritası artık rekabetçi maçlarda oynanılabilir duruma getirildi.
  • “-noubershader” adında bir başlatma seçeneği oyuna eklendi. Bu seçenek sayesinde eski bir işlemci veya ekran kartı kullanan oyuncular oyundan atma ve fps sorunlarını kökten düzeltebilecek. Eğer ekran kartınız ve işlemciniz güncel ise bu kodu sakın kullanmayın aksi takdirde olumsuz sonuçlar doğurabilir.

Yeni gelen güncelleme ile yapılan bu değişiklikler çoğunlukla meta yönündeydi. Yapılan bu değişiklikler ile oyundaki rekabet dengelendi. Ruby Cheat yeni gelen CSGO güncellemesi ile uyumlu bir şekilde çalışmaktadır. Ruby Cheat kendini otomatik güncelleyen bir hile yazılımıdır. Oyuna güncelleme geldiğinde beklemek zorunda kalmazsınız, kendini otomatik güncelleyerek uyumlu hale getirir.

Bir cevap yazın