RUBY

CSGO Hile Dosyalarını Silme

Ücretli olarak satılan ve ya ücretsiz olarak dağıtılan her hile bilgisayarda kalıntılar bırakır. Bu kalıntılar yüzünden oyuncular vac ban yiyebilir, bu tabii ki de hiç istenmeyecek bir durum. Eğer siz daha önceden ücretli olarak bir hile satın aldıysanız veya ücretsiz bir hile kullandıysanız en iyi çözüm olarak bilgisayarınıza format atmanızı öneririz. Bunu yapmanızın sebebi her hilenin farklı dosya konumlarına çeşitli kalıntılar bırakmış olma riskidir. Bu kalıntıları bulamayacağınız için en iyi ve en kesin çözüm format atmak olacaktır.

Diğer csgo hilelerine nazaran Ruby Cheat hile dosyalarını silme işleminde kullanıcılarına büyük ölçüde kolaylık sağlıyor. Ruby Cheat csgo hilesini kullanan oyuncular eğer hile dosyalarını silmek istiyorsa şu adımları takip etmeliler.

Windows 7 Hile Dosyalarını Silme

Sol altta bulunan “Başlat” bölümüne giriş yapın. Ardından “Denetim Masası” sekmesine giriş yapın. Karşınıza çıkan pencerede “Program kaldır” sekmesine giriş yapın. Arama çubuğuna “Ruby” yazın ve csgo hilemizi bulun. Ardından sağ tıklayarak “Kaldır” seçeneğine basın. Artık bilgisayarınızda Ruby csgo hile dosyaları silinmiş bulunmaktadır.

Windows 10 Hile Dosyalarını Silme

Başlangıç bölümüne giriş yapın. Ardından “Ayarlar” sekmesine giriş yapın. Karşınıza çıkan ekrandan “Uygulamalar” bölümüne girin. Ardından “Uygulamalar ve özellikleri” seçin. Ruby uygulamasını bulun ve sağ tıklayıp “Kaldır” seçeneğine basın. Tebrikler Ruby csgo hilesini tamamen bilgisayarınızdan kaldırdınız.

Ruby Cheat ile csgo hile dosyalarını silme işlemi bu kadar basit ve kolay.

Bir cevap yazın