RUBY

CSGO Güven Faktörü Yükseltme

CSGO güven faktörü, kullanıcıları sınıflandırmak için oluşturulmuş bir sistemdir. Güven faktörü yüksek oyuncuların karşısına aynı şekilde yüksek güven faktörüne sahip oyuncular getirilir. Bu şekilde eğer güven faktörünüz yüksekse daha kaliteli bir oyun oynama şansı elde edersiniz. Güven faktörü tamamen oyuncu ile alakalı bir faktördür. CSGO, güven faktörünü rastgele olarak vermez, kullanıcılar yapmış oldukları davranışlar sonucu artı puan veya tam aksine eksi puan kazanırlar. Bu şekilde oyuncular birbirlerinden ayrıştırılırlar.

CSGO Güven Faktörü Yükseltme

Güven faktörünüz aslında tamamen iyi bir oyuncu olup olmadığınız ile alakalıdır. Eğer takımınıza yararlı bir oyuncuysanız, oyun içinde bulunan övgüleriniz yüksekse, çok nadiren raporlanıyorsanız güven faktörünüz gerçekten iyi bir düzeyde olacaktır. Bunların dışında güven faktörünüzü en çok etkileyen şey ise “Prime Status” yani Seçkin Durumunuzdur. Eğer seçkin bir hesap değilseniz karşınıza seçkin hesaplar gelmez. Seçkin olmayan hesapların %95’i kalitesiz oyunculardan oluşmaktadır. Eğer siz iyi bir oyuncu olursanız karşınıza da sizin gibi iyi oyuncular gelecektir. Bu şekilde oyun zevkiniz katlanarak çok daha iyi bir hâl alacaktır.

CSGO Güven Faktörü Neden Düşer

CSGO güven faktörünüzün düşmesi için aslında birçok sebep vardır. Eğer oyun içinde takım arkadaşlarınıza zarar veriyorsanız, sürekli raporlanıyorsanız, her oyunda afk kalıyorsanız güven faktörünüz düşecektir. Güven faktörünüz düşükse karşınıza hile kullanan oyuncular gelebilir, buna ek olarak karşınıza çok kalitesiz oyuncular gelecektir.

CSGO Güven Faktörüne Bakma

CSGO güven faktörüne bakmak imkansızdır. Oyun ne yazık ki bize böyle bir imkan sağlamıyor. Eğer güven faktörünüzün derecesini merak ediyorsanız oyununuz da takımınıza ve karşı takıma gelen oyunculara bakabilirsiniz. Eğer gerçekten kaliteli oyuncular ile eşleşiyorsanız güven faktörünüz iyi durumdadır, bu durumun tam aksi olan kalitesiz oyuncular ile eşleşiyorsanız güven faktörünüz büyük ihtimalle kötü durumdadır.

Güven faktörünüz düşük diye karşınıza hile kullanan oyuncular mı geliyor? Ruby Cheat ile artık bu bir sorun değil. Ruby Cheat CSGO hilesini kullanarak rakiplerinizi kolay ve zahmetsiz bir şekilde alt edebilirsiniz.

CSGO Hile Satın Al

Bir cevap yazın