RUBY

CSGO Çıkartma Kazıma

Counter Strike: Global Offensive yani CSGO oyununa silah skini özelliği ile beraber gelen sticker diğer adıyla çıkartma özelliği birçok oyuncu tarafından oldukça ilgi gördü. Yüzlerce değişik çıkartma şu an CSGO’nun içinde bulunmaktadır. Bazı çıkartmalar binlerce liralardan bile satılmaktadır. Ek olarak nadir çıkartmaları para ile bile alamazsınız. Bu çıkartmalar ne yazık ki satılmıyor bile. Birçok oyuncunun başına gelmiştir, Steam topluluk pazarı üzerinden herhangi bir silah skini almış ve üstünde çıkartmaya rastlamış olabilirsiniz. Bazı çıkartmalar silahın skini ile uyumlu olsa da bazıları gerçekten çok kötü durmuş olabilir. Belki de sadece silah skinini çıkartmasız kullanmak istiyorsunuz.  Biz bu yazımızda siz değerli okurlarımız için CSGO çıkartma kazıma işlemini anlatacağız. Hadi başlayalım!

CSGO Çıkartma Kazıma

CSGO oyununda çıkartmanızı kazımak istediğiniz silaha sağ tıklayın. Ardından size sunulan seçeneklerden “Çıkartmayı Kazı” seçeneğine tıklayın. Oyun sizi otomatik olarak çıkartma kazıma ekranına yönlendirecektir. Yönlendirilen ekrandan kazımak istediğiniz çıkartmayı seçin ve kazımaya başlayın. Dikkat edin eğer çok fazla kazırsanız çıkartmanız yok olur ve bir daha envanterinize eklenmez. Birçok oyuncu çıkartmayı kazıdıklarında tekrar envanterlerin ekleneceğini sanıyor. Bu ne yazık ki çok yanlış bir düşünce. Kazıdığınız ve kaldırdığınız çıkartmalar bir daha envanterinize eklenmez.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımız için CSGO çıkartma kazıma işlemini detaylı bir şekilde anlattık. Yazı hakkında ki görüşlerinizi alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden belirtmeyi unutmayınız. Ruby Cheat herkese iyi oyunlar diler.

Bir cevap yazın